top of page

     HAKKIMIZDA     

UZEM İNŞAAT VE ZEMİN SİSTEMLERİ; 1996 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti‘dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil , satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanrnası ile mümkündür.

UZEM İNŞ VE ZEMİN SİSTEMLERİ olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güleryüzle hizmetinizdeyiz. Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

1996 yılında zemin kaplama uygulaması hizmetleri veren firmamız, 2003 yılından itibaren kendi bünyesi altında hizmet vermeye başlamıştır. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren Uzem Zemin Kaplamaları, konusunda tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.

Zemin kaplamaları çözümleri için DOĞRU YERDESİNİZ

MISSION_VISION-02.png

MİSYONUMUZ

Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden,en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir…

MISSION_VISION_Çalışma Yüzeyi 1.png

VİZYONUMUZ

Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamaktır.

bottom of page